03.03.2023

maxtension smart

Ми раді представити вам ексклюзивний погляд на щоденну роботу нового заводу зі збірного залізобетону в Астані, Казахстан. В рамках нашої серії ми знайомимо вас з машинами, що використовуються у виробництві збірних залізобетонних елементів. Сьогодні ми демонструємо нашу машину maxtension smart.

Машина maxtension smart призначена для попереднього напруження збірних залізобетонних елементів, і було доведено, що вона забезпечує відмінні результати знову і знову. Використовуючи класичну систему натягу одного дроту, наша машина гарантує, що всі окремі дроти вручну натягнуті до необхідного зусилля натягу.

Однією з багатьох переваг maxtension smart є значна економія часу. Безперервний процес натягу в поєднанні з негайним записом і аналізом даних дозволяє заощадити 57% часу в порівнянні з іншими машинами, представленими на ринку. Крім того, наші вимірювальні системи з високою роздільною здатністю, резервуванням і інтелектуальним управлінням забезпечують точність 99%, гарантуючи гарантію якості з автоматичним резервним копіюванням і інтерфейсом Wi-Fi.

Якщо ви шукаєте машину, яка забезпечує точність, гарантію якості та економію часу, зверніть увагу на maxtension smart. зв'яжіться з нами за адресою info@maxtruder.com, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам досягти успіху в ваших проектах.

Вам сподобалося те, що ви побачили?

Підпишіться на наш канал або слідкуйте за нами в інших соціальних мережах, щоб нічого не пропустити в майбутньому.

YouTube | LinkedIn | Instagram