21.02.2023

maxclean

У нашій серії публікацій ми хотіли б продемонструвати різні можливості та переваги машин, що використовуються на новому заводі зі збірного залізобетону в Астані, Казахстан. Сьогодні ми хотіли б познайомити вас з нашим maxclean.

За допомогою maxclean ви можете ефективно боротися з пилом і професійно очищати свої виробничі лінії - це найкраще рішення для ваших потреб у виробництві збірного залізобетону. За допомогою лише однієї машини ви можете виконати всі необхідні підготовчі роботи.

Завдяки ефективному очищенню виробничих ліній, екологічно чистим і точно дозованим засобам для чищення, а також оптимально спроектованим натяжним дротам, ви можете легко і швидко виконати навіть найбільш трудомісткі підготовчі роботи з мінімальними зусиллями.

Наша машина maxclean оснащена трьома щітками, які очищають поверхню полотна та рейки, а потужна система всмоктування лише за один крок збирає всі залишки з останнього виробничого циклу - навіть пил ефективно видаляється. На другому етапі можна витягнути натяжні дроти, а поверхня полотна рівномірно, економно та без шкоди для навколишнього середовища обприскати розчинником.

Ви зацікавлені в економії часу за рахунок мінімальних зусиль і підвищенні стійкості вашого виробництва збірного залізобетону завдяки щадному використанню розчинника з нашим maxclean? Зв'яжіться з нами сьогодні - ми з радістю проконсультуємо Вас!

Вам сподобалося те, що ви побачили?

Слідкуйте за нами в інших соціальних мережах, щоб нічого не пропустити в майбутньому.

 YouTube | LinkedIn | Instagram