12.01.2023

Завод збірного залізобетону - Монголія

Ми щиро дякуємо команді NCD Precon за відмінну і довірчу співпрацю під час реконструкції їх заводу збірного залізобетону, що був у використанні.

Бажаємо їм подальших успіхів і, звичайно, будемо раді допомагати їм у майбутньому!

Передісторія:

NCD Precon LLC засновано у 2020 році. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво швидкомонтованих будівель для промисловості, торгівлі та житлового призначення. Асортимент продукції доповнюють такі будівельні вироби, як попередньо напружені залізобетонні пустотні плити, залізобетонні панелі з утеплювачем, товарний бетон, термопрофільні легкі сталеві каркаси, переносні туалети та різні збірні залізобетонні елементи.

У червні 2022 року компанія NCD Precon придбала старий, непрацюючий завод збірного залізобетону. Компанія MAX-truder була доручена супроводжувати весь процес реконструкції та введення в експлуатацію. За кілька візитів фахівці MAX-truder відремонтували і модернізували кілька ділянок заводу і ввели в експлуатацію весь завод. Водночас, було успішно проведено навчання монгольських інженерів та операторів заводу, випробування бетону та рецептури. Успішно відремонтовано та введено в експлуатацію комплексний завод з виробництва попередньо напружених залізобетонних пустотних плит перекриття.

Ми раді позитивним відгукам від NCD Precon та сподіваємося на довгострокову плідну співпрацю.